Weź udział w konkursie!

 1. Jak dokonać zgłoszenia w konkursie “Złap Chmurkę”?


  Aby zostać Uczestnikiem Konkursu “Złap Chmurkę” wystarczy, że w terminie od dnia 21 maja 2022 r. od godz. 00:00 do dnia 5 czerwca 2022 r. do godziny 24:00 dokonasz w naszym sklepie internetowym ekipatonosi.pl zakupu na kwotę minimum 100 zł. Zamówienie powinno uwzględniać jeden z produktów: Brelok pluszowy Chmurka lub Maskotka Chmurka.

  Pamiętaj, że do minimalnej kwoty 100 zł nie wliczamy kosztów przesyłki! 

  Jednak to nie wszystko! Zaraz przed potwierdzeniem złożenia zamówienia w naszym sklepie znajdziesz pole o nazwie “Dodaj komentarz do zamówienia”. W tym polu opisz dlaczego to Ciebie powinna trafić Chmurka z klocków. Twój wpis powinien zaczynać się od słowa “KONKURS”. Pozwoli nam to odsiać zgłoszenia konkursowe od innych komentarzy oraz będzie dla nas potwierdzeniem, że chcesz wziąć udział w konkursie. Jeśli Twoje zgłoszenie, nie będzie zawierało słowa KONKURS może się zdarzyć, że nie weźmiemy go pod uwagę! 

  Twój wpis nie powinien przekraczać 100 znaków! W limit 100 znaków wliczamy również znaki interpunkcyjne, spacje itp.! Do limitu nie wliczamy natomiast słowa “KONKURS”. 

  W konkursie możesz zgłosić tylko jedno zgłoszenie! 

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią regulaminu, dostępną TUTAJ
 2. Jak definiujemy 100 znaków? Czy wliczają się do tego też znaki interpunkcyjne, spacje, enter? Czy chodzi może o litery? 

  W limit 100 znaków wliczamy również znaki interpunkcyjne, spacje itp. Nie wliczamy natomiast słowa “KONKURS”. 
 3. Co się stanie jeśli opis przekroczy 100 znaków?

  Jeśli opis przekroczy 100 znaków, możemy odrzucić takie zgłoszenie jako niezgodne z regulaminem. 
 4. Czy zamówienia poniżej 100 zł zostaną wzięte pod uwagę?

  Nie, zgodnie z regulaminem, aby wziąć udział w konkursie należy dokonać w naszym sklepie internetowym ekipatonosi.pl zakupu na kwotę minimum 100 zł (z wyłączeniem kosztów przesyłki) oraz uzasadnić dlaczego to do Ciebie powinna trafić Chmurka z klocków. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków jest podstawą do wykluczenia z konkursu! 
 5. Czy zamówienia bez opisu w polu “Dodaj komentarz do zamówienia”, z opisem wysłanym na maila sklepu internetowego (zamiast w polu “Dodaj komentarz do zamówienia”), zostaną wzięte pod uwagę? 

  Nie, tego rodzaju zamówienia - jako sprzeczne z regulaminem - nie będą uznawane za zgłoszenie do konkursu. 
 6. Czy jeśli dokonam zwrotu zamówionego przedmiotu, moje zgłoszenie zostanie wzięte pod uwagę?

  Aby zapewnić wszystkim równe szanse i przeciwdziałać nieuczciwym praktykom, zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń konkursowych od osób, które złożyły zamówienie powiązane ze zgłoszeniem do konkursu, a następnie dokonały zwrotu zamówionego towaru.