Baton EKIPA Duo - 24 sztuki

63,99 zł
Brak w magazynie
SKU
2305J02ONE

Jeśli lubisz choco cupy, to w tym batoniku się zakochasz -  I TO PODWÓJNIE! 

Podwójny wafelek - podwójne chrupanie! Wszystko za sprawą prażonej kukurydzy w towarzystwie mleczno-kakaowego nadzienia. Nic, tylko chrupać!

Baton Ekipa Duo jest genialną opcją na przekąskę w szkole, w pracy albo do dzielenia się z ziomeczkami. Niech przyjemność trwa dwa razy dłużej!

 

Wafel oraz nadzienie mleczne i kakaowe z prażoną kukurydzą. 2X19g

W opakowaniu znajdziesz 24 sztuki samych chrupkości - 24x38g

 

Cena za 100g: 7,87 zł

 

Skład: Wafel z kremem kakaowym (20 %) oraz nadzienie (20 %) mleczne i nadzienie (15 %) kakaowe z kawałkami kukurydzy prażonej i solonej (3 %) w czekoladzie mlecznej (42 %). Składniki: cukier, wafel z kremem kakaowym [mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 4,3 % w waflu z kremem kakaowym, mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy, sól, emulgator: lecytyny, substancja spulchniająca: węglany sodu], tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne 10,7 %, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, kawałki kukurydzy prażonej i solonej [kukurydza 83 % w kawałkach kukurydzy prażonej i solonej, olej słonecznikowy, sól 2 % w kawałkach kukurydzy prażonej i solonej, ekstrakty z rozmarynu (wyciągi z rozmarynu)], serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku odtłuszczone 1,8 %, tłuszcz mleczny, pasta z orzechów laskowych, emulgator: lecytyny (z soi), naturalne aromaty, pasta z orzeszków arachidowych, ekstrakt z wanilii, sól. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 31 %. Może zawierać inne orzechy, jaja i inne zboża zawierające gluten.  

Więcej informacji
Marka GenZie